KRÁSY OKOLÍ  


LANOVKOU NA SNĚŽKU

Jedním z hlavních magnetů Pece je naše nejvyšší hora Sněžka. Pro ty, kteří nejsou velcí milovníci turistiky, zde máme záchranu v podobě moderní čtyřsedačkové kabinové lanovky s přestupní stanicí na Růžové hoře. Je v provozu po celý rok. Během jízdy překonáte převýšení téměř 700 m a celou cestu vás budou provázet nádherné horské výhledy.

GOLFOVÉ HŘISTĚ MLADÉ BUKY

Chcete si užít klid a zároveň udělat něco pro své tělo? K tomu nádherná příroda a okolí Krkonoš? V tom případě neváhejte navštívit golfové hřiště Mladé Buky nedaleko Pece pod Sněžkou. Pro ty, co neprovozují aktivní golf, nabízí areál příjemné posezení v místní restauraci, ideální pro letní večery. 

STEZKA KORUNAMI STROMŮ

Stezka se nachází nedaleko, v Jánských lázních. Na trase dlouhé více než 1 500 metrů vás čekají poučné informační zastávky, trocha adrenalinu, tobogán a jiné zajímavosti. Vydejte se od kořenů do korun krkonošských velikánů a užijte si rozhled ze 45 metrů vysoké vyhlídkové věže.

BĚŽKOVÁNÍ

Pohyb na běžkách je nejen pohyb pro naše tělo, ale také krásný způsob aktivní relaxace a možnost pro objevování nových míst. Pro více informací o trasách a zapůjčení vybavení se na nás neváhejte obrátit na recepci.

HNĚDÝ VRCH ROZHLEDNA

Rozhledna Hnědý vrch nad Pecí pod Sněžkou je nejvyšší rozhlednou v Krkonoších. Nachází se nedaleko výstupní stanice stejnojmenné lanové dráhy. Rozhledna nabízí unikátní výhled na krkonošské hory, především na Sněžku, Luční a Studniční horu. 

SKIALP

Klid, příroda, Vy a Vaše tělo. Stoupáte výš a výš a kocháte se okolím Krkonoš a po zdolání Vašeho cíle sjíždíte zasloužený kus svahu? Tak to je možné zažít u nás v Peci pod Sněžkou! Zapůjčení vybavení nebo více informací o místech, se dozvíte od našeho personálu.

SNĚŽKA

Nejvýznamnější dominanta českých hor. Je vysoká 1603 metrů a zdolat jí může každý, kdo dost sil má. Na vrchol vede několik cest, které můžete nastudovat u nás na recepci. Pro méně aktivní jedince zde máme lanovku, s kterou budete nahoře raz dva! 

CYKLISTIKA

Po silnici nebo lesní terén? To je na každém z Vás. Nemáte dost sil zdolávat vysoké kopce krkonošských hor? Nevadí, doporučíme Vám půjčovnu, kde Vám lehce pomohou od námahy a jako parťáka na cesty doporučí elektrokolo, které si určitě zamilujete.

HERNÍ KRAJINA PECKA

Herní krajina Pecka se otevírá všem výletníkům, dobrodruhům, poutníkům i potulkářům, kteří jsou hotovi vyrazit naproti dobrodružství. Vstupte na louku a do lesa, jež ožívají obřími mloky, rysy, zmijemi a jeleny. Dobrodruzi, kteří si na dlouhé čtení nepotrpí, ať hned zkraje zkusí na zvíře vylézt - a pak se uvidí. Někdo si dobrodružství dopřává jen tak v sedě. Na ně myslí Herní krajina posezením v přírodním amfiteátru. Malí nebo velcí, v téhle Krajině se neztratí nikdo.

MODRÝ DŮL

Návrat do dětských let a pocit, že se ocitáte v pohádce? Ano, i toto klišé je možné zažít na vlastní kůži. Kdo ještě nebyl na tomto nádherném místě, tak neví, o co přichází. A máme to pár kroků za chaloupkou! Tak hurá na výlet.

                PRO VÍCE INFORMACÍ O OKOLÍ PECE POD SNĚŽKOU SE NA NÁS NEVÁHEJTE OBRÁTIT!